Kullanıcı adı / E-posta adresi
Şifre Şifremi Unuttum
Anasayfa Üyelik Koşulları Günlük Bilgiler Medya Arşivi Yarışmalar Anketler TV Yayınları İletişim
Yorumcular
ERAY BALCI
Son Düzlük
HAKAN CANTINAZ
Son Düzlük
FİKRET DEMİR
Yorumcu/Menajer
ENGİN ÖZEL
Yarış Yazarı
ZAFER ŞAMKİN
Yarış Yazarı
OSMAN SARAÇ
At Sahibi
BEKİR KAYA
Şanlıurfa/D.Bakır
 
Linkler
» '' İÇİME SEN DÜŞTÜN BUGÜN '' ZAFER ŞAMKİN'in KENDİ KÖŞESİ DÖRTNALA YAŞAM'DA YAYINDA...

» AYYD ÖDÜLLERİ GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE DAĞITILDI...

2.4.2013 13:35:16

At Yarışı Yazarları Derneği Üyeleri tarafından belirlenen, 2012 Yılının en başarılı isimlerine ödülleri 27 Mart Çarşamba akşamı verildi. Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenen törene TJK Başkanı Serdal Adalı ve Genel Sekreter Osman Hattat’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Can N. Güven ve İlyas İlbey ile TJK Asli Üyeleri, TJK Genel Müdürü Tuncel Aydın, at sahipleri ve yarışseverlerden oluşan seçkin bir davetli topluluğu katıldı.

Gecede, Yüksek Komiserler Kurulu Üyesi ve TJK Eski Başkanı Behçet Homurlu ile M. Mircan Fırat da bulundu.

Dernek üyelerinin 7 ayrı kategoride yaptıkları tercihlerle belirlenen “2012 Yılın Enleri” anketinde, Yılın İngiliz Atı, Yılın Arap Atı, Yılın Jokeyi, Yılın Aprantisi, Yılın At Sahibi, Yılın Yetiştiricisi ve Yılın Menajer /Antrenörü dallarında ödüller verildi.Gecede, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker'e, yarış ve yetiştiriciliğimize yaptığı katkılardan ve verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi verildi. Bakan Eker'in daha önceden planlanan toplantısı nedeniyle katılamadığı gecede plaketini Yüksek Komiserler Kurulu Üyesi ve TJK eski Başkanlarından Behçet Homurlu aldı.  

2012 Yılının en başarılı İngiliz Atı seçilen “Matador Yaşar”ın ödülünü TJK Genel Müdürü Tuncel Aydın, atın sahibine vekaleten TJK Genel Sekreteri Osman Hattat’a verdi. Yılın en başarılı Arap atı seçilen “Lidertay”ın ödülünü ise Mehmet Ulusoy, AYYD Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Cantınaz’dan aldı.. (Altta)2012 Yılının Jokeyi kategorisinde “Halis Karataş”a ödülünü Bakırköy İlçe Emniyet Müdürü Korhan Zilcioğlu Takdim etti.

Yılın  Aprantisi “Tolga Yıldız” ödülünü AYYD 2. Başkanı Orhan Uğur’un elinden aldı.Ödül gecesinde, TJK’ya ve Bakırköy Belediyesine de katkılarından dolayı plaket verildi. TJK Başkanı Serdal Adalı'ya plaketini AYYD Genel Sekreteri Afşin Yakuboğlu, Bakırköy Belediyesi adına Kültür Müdürü Özcan Bilir'e plaketini ise TJK Asli Üyesi Sadettin Sükan verdi.Yılın At Sahibi ödülünü “Ayşegül Kurtel”e vekaleten Arif Kurtel, TYAYSD Gen. Sekreteri A. Mert Kaya’nın elinden aldı.“N. Arek Kuyumciyan” yılın en başarılı yetiştiricisi ödülüne layık görülürken, ödülünü AYYD Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ayan verdi.2012’nin en başarılı Menajer/Antrenörü “Rasim Tetik” ödülünü AYYD Yönetim Kurulu Üyesi Kayhan Özcan’dan aldı.İlk kez yarışseverlerin de katılımıyla belirlenen Yılın Atçılık Olayı’nda en fazla oyu, “Halis Karataş’ın 7’de 7” yapması aldı. Ödülü TJK Başkanı Serdal Adalı ve yarışseverler birlikte verdi.Ödül gecesinde konuklara kokteyl verildi.

 
Makaleler

Henuz program eklenmedi

 
Günün Bankosu
Günün bankosunu görebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Üye olmak için tıklayın!
 
Takip Edin

2012 © Copyright Yarış Haber Tüm Hakları Saklıdır.